Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kosztorysant instalacji sanitarnych / elektrycznych

Warszawa, ul. Wiertnicza, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Zatrudnimy absolwenta in¿ynierii ¶rodowiska (instalacje sanitarne i elektryczne) lub in¿ynierii elektrycznej (instalacje elektryczne i elektro &#8211; energetyczne) do prac zwi±zanych z kosztorysowaniem instalacji dla inwestycji budowlanych.

Obowi±zki:
sporz±dzanie, sprawdzanie i poprawianie przedmiarów i kosztorysów
weryfikacja formalno &#8211; prawna dokumentacji budowlanej i przetargowej
weryfikacja protoko³ów odbioru, faktur i rozliczeñ po zakoñczeniu robót budowlanych

Wymagania:
znajomo¶æ prawa budowlanego, zasad kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych
do¶wiadczenie
znajomo¶æ programów do kosztorysowania
znajomo¶æ oprogramowania CAD
bardzo dobra znajomo¶æ arkuszy kalkulacyjnych EXCEL
posiadanie programu Norma bêdzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego w zakresie kosztorysowania i funduszy unijnych
pracê w zespole specjalistów ds. budownictwa, ekonomii i funduszy unijnych

Og³oszenie dodane: Sroda, 25 Listopad, 2015  12:08

Identyfikator: 568509

Wy¶wietleñ: 2507

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kosztorysant
  2. Kosztorysant Budowlany
  3. Kosztorysant
  4. Kosztorysant-Opole Lubelskie-Niepe³nosprawni (nr ref. 56/2013)
  5. Kosztorysant