Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator WCM

(Okolice Konina, Konin, )

Dla naszego Klienta &#8211; międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Konina, woj. wielkopolskie

Zakres zadań:
&#61485; Koordynowanie, usprawnianie oraz wdrażanie zasad i praktyk WCM,
&#61485; Rozpoznawanie i usuwanie przeszkód podczas procesu wdrożenia programu WCM,
&#61485; Inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących,
&#61485; Profesjonalne i efektywne zarządzanie poszczególnymi filarami procesu,
&#61485; Kierowanie rozwojem programu w sposób zwięzły, kreatywny oraz wprowadzanie skutecznych rozwiązań opartych na zdobywanym doświadczeniu,
&#61485; Wspomaganie głównych wewnętrznych odbiorców programu, dostarczając podstawy teoretyczne oraz sposoby najlepszych rozwiązań, celem osiągnięcia celów biznesowych oraz indywidualnych,
&#61485; Ewaluacja efektywności prowadzonego procesu WCM,
&#61485; Wspieranie działu HR poprzez opracowywanie odpowiednich rozwiązań w zakresie rozwoju pracowników i szkoleń,
&#61485; Współpraca z zewnętrzną firmą szkoleniową z zakresu WCM.

Wymagania:
&#61485; Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
&#61485; Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#61485; Doświadczenie w roli lidera, umiejętność wpływania i motywowania współpracowników,
&#61485; Znajomość języka angielskiego,
&#61485; Wiedza dotycząca systemów jakości,
&#61485; Doświadczenie we wprowadzaniu podobnych programów poprawy np. TPM, Lean Manufacturing,
&#61485; Doświadczenie we wprowadzaniu zmian,
&#61485; Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Oferujemy:
&#61485; Stabilną pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w branży,
&#61485; Atrakcyjne warunki pracy,
&#61485; Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
&#61485; Pracę w firmie stosującej nowoczesne technologie,
&#61485; Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole specjalistów najwyższej klasy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.popiak@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;