Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Konstruktor/projektant elementów indukcyjnych

(Szczecin, Stargard Szczeciński, )

Największy w Polsce producent transformatorów niskiego napięcia poszukuje:
Konstruktora/projektanta elementów indukcyjnych

Firma oferuje:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (bieżący kontakt ze środowiskiem inżynierskim w organizacji, szkolenia branżowe),
&#8226; Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
&#8226; Projektowanie elementów indukcyjnych (transformatory, zasilacze, dławiki, przekładniki),
&#8226; Opracowywanie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej,
&#8226; Wykonywanie kosztorysów urządzeń,
&#8226; Bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych projektów, wspomaganie działu sprzedaży,
&#8226; Analiza trendów branżowych,
&#8226; Bieżąca współpraca z działami technicznymi firmy,

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne (maszyny/urządzenia elektryczne),
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy z programami RALE Engineering, Ansys Maxwell lub im pokrewnymi
&#8226; Znajomość programu &#8222;Autodesk Inventor&#8221; będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres engineer@lsj.pl w temacie podając: &#8222;Konstruktor/projektant elementów indukcyjnych &#8211; Szczecin&#8221;

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Karol Świtelski, tel: 91 814 52 57, 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Ogłoszenie dodane: Sobota, 22 Kwiecien, 2017  17:11

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl