Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor Lotniczy (Aerostructure Designer)

(Warszawa, Warszawa, )

PeakStaff Recruitment świadczy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników dla firm z sektora inżynieryjnego &#8211; technicznego. Jesteśmy Brytyjską firmą rekrutacyjną z siedzibą w Wielkiej Brytanii i posiadamy biura rekrutacyjne w Bristolu w południowo &#8211; zachodniej Anglii oraz w Polsce w Rzeszowie.

Obecnie dla naszego klienta z Polski, którym jest międzynarodowa firma z branży lotniczej poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko: Konstruktor Lotniczy (Aerostructure Designer)

Zadania:

&#8226; Tworzenie nowych oraz modyfikowanie już istniejących projektów części wykonanych z materiałów metalicznych lub kompozytowych na potrzeby przemysłu lotniczego
&#8226; Ścisła współpraca z działami analizy wytrzymałościowych, systemów, produkcji oraz serwisu celem wytworzenia produktów najwyższej, jakości w określonych ramach czasowych
&#8226; Zdawanie raportów z przebiegu wykonywanych prac

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Prace w międzynarodowym środowisku
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
&#8226; Szkolenia krajowe oraz za graniczne
&#8226; Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy pakiet
&#8226; Możliwość pracy przy nowatorskich projektach

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne (Magister Inżynier)
&#8226; Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu (Aerostructure Design)
&#8226; Dobra znajomość Catia v5 i/lub innego oprogramowania CAD
&#8226; Kreatywność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
&#8226; Dyspozycyjność do wyjazdów za granicę
&#8226; Znajomość zasad oraz specyfiki projektowanie części dla przemysłu lotniczego (procesów technologicznych, materiałów itp.)
&#8226; Doświadczenie w projektowaniu części kompozytów
&#8226; Doświadczenie w FiberSim
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu projektami
&#8226; Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
&#8226; Zdolności interpersonalne, komunikatywność, autoprezentacja, zdolności przywódcze itp.
&#8226; Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje na naszej stronie internetowej PeakStaff Recruitment - numer referencyjny DES/PL/2013 (prosimy o przesłanie CV wersji Angielskiej)

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.\\\"