Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor Form Wtryskowych z j. angielskim

Toruń , Toruń,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KFWTRN/03/16/BDG

Miejsce pracy: Toruń

Główne obowiązki:

&#8226; Projektowanie form wtryskowych (najczęściej wielkości do 600mmx500mm);
&#8226; Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
&#8226; Ścisła współpraca z producentem narzędzi;
&#8226; Proaktywne podejście do rozwiązań konstrukcyjnych;
&#8226; Optymalizacja stosowanych rozwiązań;
&#8226; Współpraca w ramach grupy projektowej, w tym kontakty w j. angielskim z zagranicznymi zespołami;
&#8226; Nadzór nad powstawaniem narzędzi;
&#8226; Raportowanie do kierownika działu technicznego.

Wymagania:

&#8226; Dobra znajomość rozwiązań konstrukcyjnych i technologii stosowanych przy formach wtryskowych;
&#8226; Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
&#8226; Dobra znajomość specyfiki przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziane: PC, PC ABS + GF, PMMA, PC+ABS);
&#8226; Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym w mowie i piśmie;
&#8226; Dobra znajomość programów typu CAD 3D;
&#8226; Wykształcenie min. średnie techniczne.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim;
&#8226; Pracę stacjonarną w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Specjalistyczne szkolenia;
&#8226; Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach;
&#8226; Premie wakacyjne i świąteczne;
&#8226; Możliwość dofinansowania dojazdów do/z pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny KFWTRN/03/16 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Marzec, 2016  13:24

Identyfikator: 577711

Wyświetleń: 1887