Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik produkcji

Goleniów, Stargard Szczeciński,

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Goleniowa poszukuje:

Kierownika produkcji
(produkcja sztucznej trawy)
Miejsce pracy: Goleniów (Łozienica)

Zakres obowiązków:
&#8226; Zarządzanie grupą pracowników (40 osób)
&#8226; Uruchomienie linii produkcyjnej w Polsce
&#8226; Organizacja pracy zakładu, wyznaczanie zadań podległemu personelowi oraz wdrażanie nowych procesów i rozwiązań produkcyjnych w celu zoptymalizowania procesów
&#8226; Realizacja planów produkcyjnych
&#8226; Monitorowanie kosztów produkcji, wskaźników, kontrola budżetu
&#8226; Koordynowanie pracy zespołu produkcji
&#8226; Egzekwowanie przestrzegania wymogów i standardów BHP i przepisów Ppoż. przez podległy zespół

Wymagania:
&#8226; Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
&#8226; Wykształcenie wyższe
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu produkcją

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Szeroki pakiet socjalny
&#8226; Przyjazna atmosfera w firmie
&#8226; Możliwość uczestnictwa w uruchomieniu nowej linii produkcyjnej w Polsce

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres experts@lsj.pl/ w temacie wpisując &#8222; Kierownik produkcji &#8211; Łozienica&#8221;
Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Magdalena Dziechciowska, tel. 508 144 900

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 814 52 52

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Kwiecien, 2017  13:42

Identyfikator: 609526

Wyświetleń: 1144