Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Kontraktów Fasadowych

(Woj. pomorskie, Słupsk, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Klient JOBS.pl
Dla naszego Klienta firmy z branży obsługi budownictwa w zakresie stolarki i ślusarki otworowej oraz pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych poszukujemy osób na stanowisko:
Nr ref.: KIER/KONT/JOBS.PL
Miejsce pracy: Województwo Pomorskie
Zakres obowiązków:
&#8226; organizowanie i kierowanie pracami na budowie, na etapie przygotowania, realizacji i odbioru inwestycji w związku z prowadzonym projektem w zakresie elewacji fasadowych w systemach aluminiowych i stalowych
&#8226; bezpośrednie komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, biurem architektonicznym oraz organami administracji w związku z wymogami projektu (kosztorysy, harmonogramy, pozwolenia itp.)
&#8226; uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
&#8226; weryfikacja i kontrola budżetu
&#8226; nadzorowanie poprawności dokumentacji kontraktowej
&#8226; współpraca z produkcją w zakresie: przygotowania zleceń produkcyjnych, ustalanie terminów i warunków dostaw produktów gotowych do montażu, kontroli terminów ustalonych z produkcją (zgodność z harmonogramem budowy)
&#8226; koordynacja prac bezpośrednio na budowie - bezpośredni nadzór nad jakością, bezpieczeństwem i terminowością prowadzonych robót
&#8226; ogólne zapewnienie wykonywania prac zgodnie z kontraktami, planami, harmonogramami i specyfikacjami projektu
&#8226; przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac
Oczekiwania:
&#8226; wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek - budownictwo
&#8226; uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno - budowlanej
&#8226; doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze ślusarki i stolarki aluminiowej
&#8226; znajomość fasad systemów aluminiowych i stalowych
&#8226; znajomość i biegła obsługa programów PowerPoint, Auto CAD, Project, pakietu MS Office
&#8226; umiejętność tworzenia harmonogramów realizacji inwestycji, budżetów oraz kosztów
&#8226; wiedza i minimum 2 -letnie doświadczenie w zakresie kontroli nad procesami budowlanymi i administracyjnymi
&#8226; umiejętności negocjacyjne
&#8226; umiejętność pracy pod dużą presją czasu oraz w stresie
Oferujemy:
&#8226; ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji proszone są o przysłanie CV wraz z numerem referencyjnym KIER/KON w tytule maila na adres: inzynier@jobs.pl

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Styczen, 2013  16:19