Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Budowy &#8211; Budownictwo Drogowe

Warszawa, Warszawa,

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy działającej w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY &#8211; BUDOWNICTWO DROGOWE

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KBB/WAR/15

Zakres obowiązków:
&#8226; Weryfikacja przesyłanych ofert oraz podejmowanie decyzji dotyczących realizacji kontraktów.
&#8226; Wyszukiwanie podwykonawców oraz prowadzenie negocjacji.
&#8226; Przygotowywanie wycen w oparciu o przedmiot robot oraz projekt budowlany.
&#8226; Sporządzanie rozliczeń materiałowych i finansowych.
&#8226; Organizowanie oraz planowanie przebiegu inwestycji.
&#8226; Nadzór nad prawidłową realizacją prac.
&#8226; Prowadzenie dokumentacji inwestycji, przygotowywanie sprawozdań i raportów.
&#8226; Koordynacja dostaw maszyn i materiałów oraz sporządzanie zestawień zużycia materiałów.
&#8226; Przestrzeganie harmonogramu robót, dbałość o terminową realizację kontraktów.
&#8226; Zarządzanie zespołem pracowników.
&#8226; Utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorem.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne.
&#8226; Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy na kontraktach drogowych (drogi gminne i powiatowe).
&#8226; Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej.
&#8226; Umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej oraz rozliczania robót.
&#8226; Doświadczenie w sporządzaniu wycen (kosztorysów).
&#8226; Umiejętność obsługi niwelatora.
&#8226; Znajomość pakietu Office.
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności organizacyjne.
&#8226; Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Umowę o pracę.
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od efektów pracy.
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, samochód, laptop.
&#8226; Możliwość uczestnictwa w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych.
&#8226; Realna możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: budowa@wbspraca.pl/
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KBB/WAR/15

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: wbspraca.pl/

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Maj, 2015  12:47

Identyfikator: 549497

Wyświetleń: 2291