Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier wsparcia technicznego

Kraków, Kraków,

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Nasz Klient, firma, która specjalizuje się w dystrybucji systemów pamięci masowych, czyli profesjonalnych rozwiązań z zakresu gromadzenia, przechowywania, zabezpieczania i archiwizowania danych w postaci cyfrowej. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania będących liderami w swojej dziedzinie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

- dobór rozwiązań sieciowych pod wymagania klienta,
- prezentacja produktów i rozwiązań,
- udział we wdrożeniach, prowadzenie szkoleń technicznych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku w branży IT,
- praktyczna znajomość sieci LAN/WAN/MAN/WLAN,
- znajomość zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami IP (LAN,WAN, Security, Wireless, Data Center) &#8211; min. 2 z wymienionych obszarów,
- doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu oraz projektowaniu struktur sieciowych,
- znajomość rozwiązań firm Cisco, Huawei, Juniper będzie dodatkowym atutem,
- certyfikacja CISCO/Huawei mile widziana,
- wiedza na poziomie CCNP &#8211; warunek konieczny,
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
- prawo jazdy kat. B.

Oferta:

- praca w oparciu o umowę o pracę,
- elastyczny czas pracy,
- praca w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy w branży IT,
- atrakcyjne wynagrodzenie, oraz możliwość dodatkowego wynagrodzenia uzależnionego od osiąganych wyników,
- rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
- niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Lipiec, 2014  15:00

Identyfikator: 513335

Wyświetleń: 2018