Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier sprzedaży (technika mocowania)

(Szczecin, Szczecin, )

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe, a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach &#8211; wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Dla jednego z naszych Klientów, dużej międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej i techniki umocowań poszukujemy:

Inżynier Sprzedaży (technika mocowania)
Zakres obowiązków:
Doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań technicznych niezbędnych dla Klienta
Systematyczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami,
Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie, w tym poszukiwanie nowych odbiorców,
Promocja produktów firmy podczas targów oraz innych imprez,
Monitoring konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych,
Kontakt z Zarządem w Niemczech

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne),
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B w branży obróbki skrawaniem,
Dyspozycyjność do częstych wyjazdy do klientów,
Prawo jazdy, umiejętność obsługi komputera,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,
Umiejętność kreatywnego myślenia

Firma oferuje:
Zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwijania zdolności interpersonalnych poprzez szkolenia (także w Niemczech),
Stałe wynagrodzenie powiększone o premię zależną od zaangażowania oraz wyników,
Stabilną, interesującą pracę w profesjonalnym zespole,
Otwartość na nowe pomysły,
Do dyspozycji: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy oraz inne niezbędne wyposażenie biura