Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier procesu

Żary, Żary,

Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferujemy m.in. rekrutację pracowników stałych oraz dobór i zatrudnienie personelu tymczasowego, niezależnie czy jest to praca sezonowa dla studentów czy praca dla specjalistów, menedżerów, kadry zarządzającej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Żar, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

inżynier procesu

Zakres obowiązków:

- projektowanie, uruchamianie i doskonalenie procesów produkcyjnych
- udział w projektach
- monitorowanie i poprawa wyników jakościowych
- opracowywanie dokumentacji technicznej
- prowadzenie działań korygujących

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika,automatyka lub pokrewne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- znajomość narzędzi Lean
- znajomość pakietu Office

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru 47

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Sierpien, 2013  09:33

Identyfikator: 473094

Wyświetleń: 2205