Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier procesu

(Okolice Konina, Konin, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta &#8211; międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Konina, woj. wielkopolskie

Zadania:
&#61485; Zarządzanie linią produkcyjną wyrobów silikonowych, w tym m.in. planowanie procesu produkcji, kontrola jakości, usprawnianie istniejących procesów technologicznych itp.,
&#61485; Ścisła współpraca z Działem Zapewniania Jakości w kwestii kontroli jakości procesu produkcyjnego i utrzymania najwyższych standardów jakości,
&#61485; Nadzór nad utrzymaniem linii produkcyjnej, konserwacjami, remontami
&#61485; Koordynacja procesu produkcji narzędzi i optymalizacja tego procesu
&#61485; Inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących,
&#61485; Koordynacja pracy zespołu pracowników działu produkcji FLS,
&#61485; Wyznaczanie i koordynowanie projektu technicznego, ustalanie ram czasowych, budżetu projektu.

Wymagania:
&#61485; Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
&#61485; Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym lub pokrewnym stanowisku w branży produkcji tworzyw sztucznych,
&#61485; Doświadczenie w pracy związanej z procesem wtrysku i/lub formowania tworzyw sztucznych&#8211; warunek konieczny,
&#61485; Mile widziane doświadczenie w pracy przy wyrobach z gumy, kauczuku lub silikonów,
&#61485; Wcześniejsze doświadczenie w pracy w zespole zajmującym się doskonaleniem procesu produkcyjnego, np. Six Sigma, Kaizen, CIP, itp.,
&#61485; Mile widziane doświadczenie w używaniu systemu ERP (SAP lub inne),
&#61485; Znajomość metod rozwoju i optymalizacji procesów produkcji,
&#61485; Umiejętność zarządzania projektem technicznym,
&#61485; Zdolności analitycznie,
&#61485; Umiejętność komunikowania się w zespole międzynarodowym,
&#61485; Dobra znajomość MS-Office i CAD,
&#61485; Dobra znajomość języka angielskiego (mowa i pismo) &#8211; warunek konieczny,
&#61485; Gotowość do wyjazdów służbowych w obrębie Polski, Europy i USA,
&#61485; Wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole.
&#61485;
Oferujemy:
&#61485; Stabilną pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie będącej niekwestionowanym liderem w branży,
&#61485; Atrakcyjne warunki pracy,
&#61485; Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
&#61485; Pracę w firmie stosującej nowoczesne technologie,
&#61485; Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole specjalistów najwyższej klasy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: Katarzyna.popiak@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Marzec, 2012  15:31