Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier elektryk/energetyk - Słowacja

(Słowacja, Kraków, )

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK/ENERGETYK
Miejsce pracy: Słowacja
Nr ref.: IE/SŁO/08/12

Zakres obowiązków:
&#8226; Projektowanie rozwiązań technicznych dla dystrybuowania energii i pozostałej infrastruktury technicznej-konstruowanie nowych instalacji elektrycznych,
&#8226; wsparcie prac projektowych w zakresie mechaniki,
&#8226; nadzór nad procesem projektowania-prowadzenie dokumentacji dla konstruowanych urządzeń i instalacji na wszystkich poziomach: przygotowania i wdrożenia projektu, zapewnienia praw autorskich,
&#8226; odpowiedzialność za nowe inwestycje w zakresie utrzymania instalacji elektrycznych, tworzenia instalacji nadzorujących,
&#8226; nadzór nad projektami-odpowiedzialność za przyjęte rozwiązania konstrukcyjne-rozpatrywanie zagadnień bezpieczeństwa, terminów realizacji,
&#8226; wspieranie działu produkcji w eliminowaniu błędów konstrukcyjnych i produkcyjnych,
&#8226; wdrażanie operacyjnego zarządzania w dziedzinie administrowania i utrzymania/obsługi instalacji technicznych, kontroli stanu technicznego urządzeń oraz procesów,
&#8226; przygotowywanie propozycji usprawnień w nadzorze, użytkowaniu, rozwoju i naprawie urządzeń,
&#8226; opracowywanie kalkulacji kosztów, przygotowywanie kontraktów dla dostawców,
&#8226; nadzór nad dokumentacją techniczną i operacyjną,
&#8226; koordynowanie dostaw, działań instalacyjnych i serwisowych,
&#8226; odpowiedzialność za dostawy energii z punktu widzenia technicznego-likwidowanie nieprawidłowości przy planowaniu i ewaluacji zużycia energii,
&#8226; analiza i weryfikacja zaleceń technicznych dla pomiaru wydajności energetycznej, powstających na podstawie audytów energetycznych prowadzonych przez serwisy techniczne dostawców,
&#8226; przegląd i weryfikacja wydajności technicznej na podstawie raportów wydajności energetycznej, zawierających kalkulacje zaoszczędzonej energii i weryfikacje specyfikacji urządzeń,
&#8226; tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe kierunkowe,
&#8226; minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżynier Elektryk, Inżynier Energetyk lub na pokrewnym stanowisku,
&#8226; bardzo dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny,
&#8226; bardzo dobra znajomość programów Excel i Lotus Notes,
&#8226; prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:
&#8226; Doświadczenie w branży przetwarzania biomasy,
&#8226; wiedza o systemach ogrzewania parowego,
&#8226; umiejętności analitycznego myślenia,
&#8226; ukierunkowanie na szczegóły,
&#8226; umiejętności opracowywania danych i wnioskowania,
&#8226; szybkie podejmowanie decyzji i orientacja na dotrzymywanie terminów.

Oferujemy:
&#8226; pracę w innowacyjnej organizacji,
&#8226; możliwość podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji,
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
&#8226; pracę z profesjonalistami w międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym IE/SŁO/08/12 na adres:

martyna.kubrak@ateam.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Sierpien, 2012  12:40