Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

In¿ynier elektronik w dziale R&D

Stargard Szczeciñski, Goleniów,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta, cz³onka du¿ej amerykañskiej grupy, lidera rozwoju zaawansowanych technologicznie produktów medycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

In¿ynier elektronik w Dziale R&D
Miejsce pracy: Stargard

Opis stanowiska pracy:
- udzia³ w projektowaniu i przebudowie i istniej±cych modu³ów elektronicznych
- dokumentowanie konstrukcji modu³ów elektroniki oraz modu³ów testuj±cych
- planowanie i realizacja testów urz±dzeñ elektronicznych, analiza wyników i raportowanie b³êdów
- wspó³praca ze wspó³pracownikami odpowiedzialnym za projekt, celem dostarczenia wyników na czas
- postêpowanie zgodnie z obowi±zuj±cym Procesem Rozwoju Produktu i przestrzeganie wymagañ dotycz±cych przygotowywanej dokumentacji
- gotowo¶æ na wyjazdy s³u¿bowe do centrali w Danii (25% czasu)

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- umowa o pracê
- mo¿liwo¶ci dalszego kszta³cenia i szkoleñ
- dofinansowanie do kart aktywno¶ci sportowej, grupowe ubezpieczenia na ¿ycie, codziennie ¶wie¿e owoce.

Wymagania:
- wykszta³cenie wy¿sze techniczne : elektronika, mechatronika, automatyka i robotyka
- do¶wiadczenie w dokumentowaniu poszczególnych faz rozwoju produktu
- do¶wiadczenie w projektowaniu i rozwoju elektronicznych urz±dzeñ cyfrowych, mile widziana znajomo¶æ urz±dzeñ analogowych
- do¶wiadczenie z zakresu testów EMC i testów zgodno¶ci z okre¶lonymi wymaganiami
- mile widziane do¶wiadczenie w rozwoju urz±dzeñ medycznych w bran¿y o wysokim poziomie uregulowañ
- bardzo dobra znajomo¶æ j. angielskiego

Osoby bêd±ce zainteresowane powy¿sz± ofert± oraz spe³niaj±ce jej kryteria prosimy o przesy³anie swojego CV w jêzyku polskim i angielskim z dopiskiem &#8222;In¿ynier elektronik w Dziale R&D&#8221;
experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Og³oszenie dodane: Piatek, 23 Czerwiec, 2017  19:57

Identyfikator: 614456

Wy¶wietleñ: 1429

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Elektronik samochodowy
  2. Elektronik szuka pracy
  3. Elektronika samochodowa, mechanika pojazdowa D±browa Górnicza
  4. Elektronika i mechanika samochodowa
  5. Elektronik UR do przyuczenia