Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ds. kosztorysowania

(Okolice Warszawy, Warszawa, )

Leader Service International S.A. o numerze certyfikatu 6451 poszukuje dla naszego klienta zajmującej się produkcją materiałów ze stali i aluminium kandydata na stanowisko:

Nr. ref: IK/02/13
Miejsce pracy: Okolice Warszawy

Zakres obowiązków:
- Planowanie czasu przygotowania i sporządzanie wyceny
- Kontakt z dostawcami oraz analiza złożonych przez nich ofert handlowych
- Bieżąca ocena założeń i dokumentacji projektowej w celu informacji działu handlowego o jej nieścisłościach
- Analiza wycen z odrzuconych ofert pod kątem targetu klienta
- Współpraca z Inżynierem Procesu i Jakości w celu osiągniecia założeń technologicznych i materiałowych z wyceny
- Ciągłe doskonalenie wiedzy w kierunku nowych technologii, rozwiązań produkcyjnych oraz informowanie o zapotrzebowaniu na nowe inwestycje
- Efektywność i zaangażowanie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Znajomość programów projektowych typu AUTO CAD
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Stanowisko zależne od doświadczenia zawodowego (Junior, Inżynier, Senior)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lsisa.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Luty, 2013  10:12