Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ceramik

Wielkopolskie, Poznań,

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w woj. lubuskim, poszukujemy kandydata na stanowisko
INŻYNIER CERAMIK
/miejsce pracy: woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Wykonywanie projektów wyłożeń ogniotrwałych oraz izolacji wysokotemperaturowych
Dobór materiałów dla nowych aplikacji
Zmiana materiałów w istniejących projektach
Wdrażanie nowych materiałów izolacyjnych oraz ogniotrwałych
Poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie wykorzystania materiałów ogniotrwałych

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe - kierunek związany z ceramiką
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętności analityczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" na adres e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl/ tel. 509 251 004

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Styczen, 2016  10:46

Identyfikator: 572434

Wyświetleń: 2689