Polska Darmowe Ogłoszenia

Inżynier Elektryk/ (Starszy projektant) &#8211; dla projektów budowlanych w Katarze

Katar, Warszawa,

Agencja Zatrudnienia EFEKT wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7062 na zlecenie wiodącej międzynarodowej firmy budowlanej z siedzibą w Katarze poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Katarze na stanowisku:
- Inżynier Elektryk (Starszy projektant)

Najważniejsze obowiązki:
 Nadzorowanie projektowania systemów elektrycznych dla nieruchomości, budynków hotelowych i instytucji szkoleniowych itp.
 Wykonywanie wszelkich aspektów dotyczących projektowania systemów inżynierii elektrycznej, zawierających badania koncepcji, program wymagań, analizę projektową, kalkulacje, system wyboru i układu wyposażenia
 Dopilnowanie, aby zespół elektryków zapewnił na czas konsekwentne, opłacalne, doskonałe wyniki pracy oraz materiały budowlane niezbędne do konstrukcji
 Nadzorowanie, przewodniczenie i zarządzanie pracą pośredników, dostawców oraz pracowników. Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z konsultantami, pośrednikami, dostawcami materiałów budowlanych.
 Nadzorowanie, czy praca jest wykonywana zgodnie z zakresem obowiązków przedstawionych w umowie, potwierdzonych rysunkami technicznymi, według wcześniej ustalonych procedur oraz projektu technologii i organizacji robót kładąc tym samym nacisk na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
 Redukowanie marnowania materiałów, zwiększanie produktywności pracowników oraz utrzymywanie kontaktów z klientami i konsultowanie z nimi stanu robót budowlanych
 Sprawdzanie wszystkich instalacji, autoryzowanie testowania i oddawania do użytku instalacji elektrycznych
 Udział w rozwoju nowych standardów inżynierii elektrycznej, utrzymywanie oraz ulepszanie istniejących wytycznych i standardów zgodnych z założonymi praktykami przedsiębiorstwa.
 Zapewnienie, że bilans kosztów fabrycznych (wykorzystania prądu) jest zoptymalizowany poprzez dostarczenie odpowiednich rachunków związanych z kupnem materiałów budowlanych w czasie całego projektu.
 Umiejętność zastosowania wiedzy związanej z inżynierią elektryczną w praktyce, współpracując z kadrą pracowników w taki sposób, aby wypełnić wymagania i cele projektu.
 Przygotowywanie dokumentów związanych z elektryką, tworzenie eksponatów, kosztorysów, harmonogramów oraz ofert.
 Prowadzenie lub uczestniczenie w spotkaniach dotyczących projektu i telekonferencjach. Przedstawianie planów inżynierii elektrycznej, wytycznych oraz badań, które będą spełniały wymogi projektu oraz które będą zgodne z regionalną jednostką elektryczną oraz standardami i wymogami przemysłu.
 Uczestniczenie w przeglądzie i tworzeniu projektu. Interpretowanie planów, wytycznych, szkiców oraz dokumentów związanych z inżynierią i konstrukcją.
 Prowadzenie badań dotyczących alternatywnego podejścia do inżynierii. Sprawdzanie metod precyzyjnych obliczeń instalacji elektrycznych w tym równań dotyczących obliczeń obwodu elektrycznego
 Inne obowiązki, jeżeli jest to konieczne

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
- Ukończony kierunek: inżyniera, magistra inżyniera Elektryka
- Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z projektowaniem systemów elektrycznych dla konstrukcji budowlanych
- Biegłość w obsłudze Programów Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Internet Explorer, Outlook), również znajomość programu Primavera, oraz MS Project i/lub Autodesk AutoCAD
- Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów budowlanych i konstrukcji
- Szeroka wiedza związana z zarządzaniem projektami, projektowaniem instalacji dla nieruchomości publicznych, znajomości konstrukcji budowlanych, projektów inżynierii budowanej, planowaniem, automatyzacją i nadzorem budowlanym, dystrybucją, instalacjami przeciwpożarowymi i ELV
- Doskonała umiejętność planowania i organizacji w szybko rozwijającym się środowisku
- Motywacja do pracy, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość do podejmowania nowych wyzwań
- Bardzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Pracodawca oferuje:
- Wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia ( w przedziale od 15000 QAR do 23 000 QAR)
- Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
- Wykupienie biletów lotniczych
- Opłacenie przez pracodawcę ubezpieczenia medycznego
- Zorganizowanie i opłacenie przez pracodawcę wizy dla pracownika i jego rodziny
- Dodatkowo możliwość negocjacji wynagrodzenia na edukację dla dzieci
Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:
inzynier@praca-efekt.pl/

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999, 502431921
praca-efekt.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Pazdziernik, 2014  15:56

Identyfikator: 527235

Wyświetleń: 1761