Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier mechanik

Nekla, Września,

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta firmy produkcyjnej specjalizującej się w produkcji zaworów m.in. dla pojazdów osobowych i ciężarowych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Inżynier mechanik (m/k)

Obowiązki:
- bieżące wykonywanie przeglądów i kontrola stanów maszyn zgodnie z terminarzem przeglądów,
- usuwanie bieżących awarii mechanicznych oraz uczestnictwo w pracach prewencyjnych,
- informowanie przełożonego o braku części zamiennych do maszyn celem ich zamówienia,
- współpraca z automatykami i operatorami podczas usuwania awarii,
- aktywny udział w pracach optymalizujących pracę w dziale produkcji.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne, min. zawodowe - mile widziane z zakresu mechaniki maszyn przemysłowych (wtryskarki, automaty tokarskie),
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą atutem,
- sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe, świąteczne,
- możliwość zdobycia praktycznych umiejętności związanych z pracą w dziale utrzymania ruchu w rozwijającej się firmie,
- ciekawy pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, dofinansowania do biletów na koncerty, kabarety, przedstawienia),
- cykliczne spotkania integracyjne oraz świąteczne oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,
- dla osób spoza województwa wielkopolskiego lub miejscowości znacznie oddalonych od miejsca pracy - możliwość uzyskania dofinansowania do kosztów zakwaterowania,
- realne możliwości uczestnictwa w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe i kompetencje interpersonalne.

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy naszego Klienta.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Styczen, 2018  14:05

Identyfikator: 627910

Wyświetleń: 908