Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja Powykonawcza Instalacji Sanitarnej

(Niemcy, Rzeszów, )

INSTAL-REM Spółka Akcyjna w Rzeszowie jest jedną z większych firm działających w Niemczech i w Polsce, w branży instalacyjnej. Specjalizuje się w wykonawstwie instalacji przemysłowych, technologicznych, ciepłowniczych oraz izolacji termicznych. Wykonuje instalacje w obiektach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej w szczególności instalacje centralnego ogrzewania, chłodzenia, sanitarne, technologiczne i wentylacyjne.
Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy w Niemczech w zakresie:
Nr Ref.: INWS/05/13
Miejsce pracy: Niemcy
Podstawowe zadania:
&#8226; Odpowiedzialność za wykonanie kompleksowej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie instalacji sanitarnej wewnętrznej.
&#8226; Samodzielna praca z niemieckim rysunkiem technicznym.
&#8226; Weryfikacja stanu faktycznego i zgodności wykonanych prac z dokumentacją techniczną i projektową.
&#8226; Bieżące nanoszenie różnic i zmian na rysunek techniczny oraz sporządzanie dokumentacji końcowej.
&#8226; Ścisła współpraca ze zleceniodawcą niemieckim.
&#8226; Praca na obiektach przemysłowych i komercyjnych przy instalacjach wewnętrznych.
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie kierunkowe: inżynierskie, techniczne, zawodowe w zakresie instalacji sanitarnej.
&#8226; Dobra znajomość języka niemieckiego, w tym języka technicznego jest warunkiem koniecznym.
&#8226; Ugruntowana wiedza techniczna w zakresie instalacji sanitarnej.
&#8226; Bardzo dobra znajomość niemieckiego rysunku technicznego.
&#8226; Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy projektowaniu lub wykonawstwie instalacji sanitarnych wewnętrznych, dobra znajomość branży w danym zakresie.
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Niemczech.
&#8226; Prawo jazdy kat. B.
&#8226; Pełna dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy.
Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata.
&#8226; Możliwość stałej współpracy przy prowadzeniu różnych projektów zarówno w Niemczech, jak i w Polsce.
&#8226; Zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłane aplikacji wraz z podaniem w tytule wiadomości stanowiska i numeru referencyjnego na adres mailowy INSTAL - REM S.A. w Rzeszowie.
email: rekrutacja@instal-rem.eu
kontakt telefoniczny: 17 854 43 30
Zapraszamy również do bezpośredniej rejestracji na stronie www.instal-rem.eu
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/