Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

InŻynier WdraŻania Produktu / Automotive

(Niepołomice, Kraków, )

Obecnie dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa z branży Automotive o globalnym zasięgu, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Inżynier Wdrażania Produktu
(mężczyzna/kobieta)

Zadania kandydata/kandydatki:
 Planowanie badań pierwszego wzorca w celu uruchomienia produkcji seryjnej nowych części i komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego
 Współpraca z dostawcami przy wprowadzaniu nowych komponentów (przedstawianie wymagań, zamawianie komponentów, nadzorowanie terminów, udzielanie wskazówek itp.)
 Współpraca z działami technicznymi w celu prawidłowego wprowadzenia nowych części do produkcji seryjnej
 Opracowanie dokumentacji dotyczącej procesu badań i dopuszczenia części do produkcji na podstawie norm zakładowych, prawnych i branżowych
 Nadzór nad prawidłowym przebiegiem badań (w razie konieczności przeprowadzanie badań laboratoryjnych)
 Doskonalenie i optymalizacja procesu dopuszczania pierwszego wzorcowania
 Szkolenie pracowników z zakresu badań pierwszego wzorcowania
 W razie potrzeby prowadzenie audytów procesów u dostawców
 Udział w opracowaniu i ocenie dokumentacji technicznej pod względem jej poprawności i kompletności po wprowadzeniu nowych części i komponentów

Profil kandydata/kandydatki:
 Wykształcenie wyższe (Inżynier mechanik/ budowa i konstrukcja maszyn/ metalografia lub pokrewne)
 Obszerna wiedza z zakresu technologii/ techniki i procesów wytwarzania elementów konstrukcji
 Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
 Kilkuletnie doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym (preferowane doświadczenie związane z: badaniem komponentów, dopuszczaniem pierwszego wzorca i badaniami laboratoryjnymi)
 Doświadczenie w prowadzeniu projektów (lub prac badawczych z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania urządzeń badawczych)
 Zdolność do szybkiej analizy procesów, zagadnień technicznych i wyników problemów
 Przejrzyste i samodzielne opracowywanie zadań
 Orientacja na jakość
 Znajomość pakietu Ms. Office
 Znajomość języka niemieckiego (mile widziana również znajomość języka angielskiego)

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny;
 możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
 pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: marta.kowal@bergmanhr.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Grudzien, 2011  12:41