Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy

Hydraulik - Instalator CO ze znajomością języka niemieckiego OD ZARAZ !!!

(Niemcy, caly kraj, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej &#8211; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Prace hydrauliczne, instalatorskie na terenie całych Niemiec.

Oferujemy :

- Stawka:

1) 9eur netto + organizacja i bezpłatne zakwaterowanie

lub

2) 13,00 eur netto (ale tutaj kandydat sam musi sobie opłacać zakwaterowanie

oraz je samemu zorganizować. (Pierwszy raz pomożemy zorganizować)

- Dużo godzin pracy

- Praca na długi okres czasu

- Ubezpieczenie &#8211; zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę

- Rozpoczęcie pracy od ZARAZ

Wymagania

- Wykształcenie jako hydraulik bądź doświadczenie na stanowisku hydraulika w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami .

- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego &#8211; sprawdzana rozmową telefoniczna przez naszego konsultanta. Znajomość języka niemieckiego absolutnie wymagana.

- Własny samochód- dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na własną rękę.

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: niemcy@eurowork.net.pl z dopiskiem &#8222;HYDRAULIK BUDOWLANY&#8221;
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB ZNAJĄCYCH JĘZYK NIEMIECKI I POSIADAJĄCYCH WŁASNY SAMOCHÓD!!!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami