Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Firma zatrudni elektromechanika

(Gliwice, Gliwice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma specjalizująca się w produkcji, instalacji i serwisie urządzeń służących ochronie środowiska, poszukuje kandydata na stanowisko:
SERWISANTA/ELEKTROMECHANIKA.
Działalność firmy koncentruje się na kierunkach organizacyjnie realizowanych przez trzy działy: Ochrona Wód i Powietrza, Gospodarka Osadowa oraz Dmuchawy.
Miejsce pracy, region: Śląsk,
Biuro: Gliwice
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac montażowych oraz serwisowych w zakresie urządzeń min. dmuchawy, sprężarki i silniki elektryczne
Wymagania główne stawiane kandydatowi:
Wykształcenie średnie o profilu mechaniczno-elektrycznym
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w zakresie prac serwisowych (pożądane w zakresie urządzeń min. dmuchawy, sprężarki i silniki elektryczne)
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
Wysoka kultura osobista
Odpowiedzialność
Zaangażowanie
Umiejętność organizacji czasu pracy
Mile widziane:
Uprawnienia SEP
Znajomość pakiet Office,
Znajomość języka angielskiego również w piśmie
Wiek 25 &#8211; 35 lat

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem na adres rb@ekofinn.pl (mile widziany list motywacyjny).
W tytule maila proszę wpisać: GL1/I /12

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na adres rb@ekofinn.pl przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 2.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883).&#8221;

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.