Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Oborniki okolice, Oborniki,

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta,
dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w obróbce metali,
Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań (okolice &#8211; do 60 km)
Nr ref: EL/gr/2014

ZADANIA:

-Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn produkcyjnych
-Regulacja obsługiwanych urządzeń mechanicznych i elektrycznych (układy automatyki, instalacje)
-Konserwacje oraz naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
-Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
-Modernizacja istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych

WYMAGANIA:

-Wykształcenie zawodowe techniczne, mile widziane wyższe (preferowane specjalności: mechanika, elektromechanika, elektryka, automatyka)
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Praktyczna znajomość czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
-Uprawnienia SEP do 1kV
-Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, wychodzenie z własną inicjatywą, zmysł techniczny

OFERTA:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
-Praca w godzinach 6-14 lub 7-15
-Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przysyłać za pomocą poniższego linku:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7bd41e6a6c4244cbbb3d792a07c43419

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Grudzien, 2014  13:47

Identyfikator: 531068

Wyświetleń: 2468