Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Elektryk konserwator

(Szczecin (Stobno), Szczecin, )

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin &#8211; Stobno

Zakres obowiązków:
- Kontrola i dbanie o obiekt oraz urządzenia
- Nadzór nad sprawnym usuwaniem ewentualnych usterek i awarii
- Wykonywanie drobnych prac elektrycznych, montażowych i hydraulicznych
- Utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
- Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie pracy konserwatorskich

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP do 1 KV
- Umiejętności z zakresu prac elektrycznych, hydraulicznych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej
- Umowę o pracę
- Autobus pracowniczy
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Pracę w systemie II zmianowym
- Darmowe owoce każdego dnia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl z dopiskiem " elektryk konserwator".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52
E-mail: experts@lsj.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl