Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca techniczno - handlowy

(Rzeszów, Jarosław, )

Naszym klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma, dynamicznie rozwijająca się i działająca w branży deskowań i rusztowań, obecna w ponad 60 krajach całego świata.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
&#8226; Realizowanie planów sprzedaży,
&#8226; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym obszarze,
&#8226; udzielanie klientom wsparcia technicznego,
&#8226; prowadzenie szkoleń dla klientów,
&#8226; koordynacja zleceń,
&#8226; organizacja biura handlowo-technicznego.

Wymagania:
&#8226; Preferowane wykształcenie budowlane,
&#8226; doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie budowlanej),
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:
&#8226; Międzynarodowe szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju oraz awansu
&#8226; profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
&#8226; stabilną pracę oraz system premiowy
&#8226; prywatną opiekę medyczną,
&#8226; zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: bernadeta.gruszecka@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;