Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Chełmno - pracownik z samochodem

Chełmno, Toruń,

Agencja Pracy Beetsma Sp.z.o.o. (nr rej 5169) poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI - pokrywamy połowę kosztów dojazdu i amortyzacji

Zakres obowiązków:
- filetowanie
- pakowanie
- przygotowywanie do transportu

Wymagania:
- aktualna książeczka SANEPID (warunek konieczny)
- chęć do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwu-zmianowym

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym
- terminowe wypłaty
- pokrywamy połowę kosztów dojazdu i amortyzacji
- stabilne zatrudnienie do końca grudnia
- odzież roboczą

Miejsce pracy: Dąbrowa Chełmińska
CV prosimy składać mailem.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Wrzesien, 2014  11:59

Identyfikator: 522977

Wyświetleń: 1772