Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Certyfikowany kierownik instalacji rurociągów

(Bydgoszcz, )

Certyfikowany kierownik instalacji rurociągów/ Certified mechanical supervisor of underground piping &#8211; woj. zachodniopomorskie
wymagania:
-Biegła umiejętność czytania rysunku izometrycznego i dokumentacji technicznej
-5 lub 6 letnie doświadczenie w budowie i eksploatacji rurociągów
-Uprawnienia budowlane do kierowanie robotami budowlanymi
-Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi
-Biegła znajomość języka angielskiego-warunek konieczny
-Gotowość do pracy na terenie Świnoujścia
obowiązki:
-Nadzór nad grupą wykonawczą przy budowie i eksploatacji rurociągów
oferujemy:
-Atrakcyjne zarobki
-Kontrakt długoterminowy
-Pełen pakiet świadczeń socjalnych
-Zapewniamy transport, zakwaterowanie oraz posiłki regeneracyjne
-Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku Nadzorcy w międzynarodowym środowisku.
opis dodatkowy:
Firma Semi Serwis Przedsiębiorstwo Usług Technicznych o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się wykonywaniem prac spawalniczo- monterskich poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Nadzorcy budowy rurociągów. Szukamy pracowników na stałe zatrudnienie. Kontrakty długoterminowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: a.wlodarczyk@semihr.pl. Prosimy o podanie nazwy: Mechanical supervisor w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Listopad, 2012  12:24