Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista Linii Uboju Drobiu

Szczecin, Szczecin,

Firma produkcyjna z branży spożywczej, zlokalizowana w Szczecin Dąbiu, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
&#8226; Nadzór nad grupą około 30 pracowników
&#8226; Dbanie nad ciągłością produkcji

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników

Oferujemy:
&#8226; Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
&#8226; Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz struktury
&#8226; Praca w fabryce z nowoczesnym parkiem maszynowym
&#8226; Miła atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłać CV na adres: experts@lsj.pl/ (podając w temacie maila: &#8222;Brygadzista linii uboju drobiu&#8221;).
Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 04 Czerwiec, 2017  11:34

Identyfikator: 613044

Wyświetleń: 1386