Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne Szkolenie Glazurnik / Tynkarz / Opiekunka Środowiskowa

(łódzkie, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Firma Euro-Konsult Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie realizuje na terenie województwa łódzkiego projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dających możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń: GLAZURNIK, TYNKARZ ORAZ OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA.

Szkolenia skierowane są do osób, które utraciły pracę z przyczyn dotyczących zakładów pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu oraz do osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy (osoby na wypowiedzeniu, pracownicy przedsiębiorstw przechodzących procesy adaptacyjne
i modernizacyjne itp.). W szczególności zapraszamy do udziału w projektach kobiety, którym gwarantujemy pierwszeństwo w procesie rekrutacji.

W ramach przewidzianego wsparcia proponujemy indywidualne poradnictwo psychologiczno &#8211; zawodowe, szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, ponadto zapewniamy egzaminy zawodowe, noclegi, wyżywienie, stypendia i dodatki szkoleniowe w wysokości do 1 200 zł, ubezpieczenie uczestników na czas trwania projektu, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu / dowóz na szkolenie.

Biuro projektu: ul. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź
Tel. 42 252 39 50
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl