Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Betoniarz

(Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie, Krobia, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla jednego z naszych Klientów hiszpańskiej firmy, która współpracuje z największymi inwestorami energetyki wiatrowej poszukujemy osób na stanowisko

Nazwa stanowiska: Betoniarz
Nr. ref: BTO/MT/2012
Lokalizacja: Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie

Obowiązki:
- Wykonywanie obowiązków zgodnych z zawodem
- Zalewanie zbrojeń pod fundamenty wież
- Wykonywanie prac budowlanych

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne - zawodowe
- Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
- Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zdobycia doświadczenia przy budowie elektrowni wiatrowej

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Lipiec, 2012  17:19