Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Student, studentka do pracy w biurze w Szczecinie -j.niemiecki

Szczecin, Szczecin,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Konsultant ds. Rekrutacji z jêzykiem niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania na tym stanowisku:
&#8226; rekrutacja do pracy w Niemczech,
&#8226; weryfikacja znajomo¶ci jêzyka niemieckiego kandydatów,
&#8226; reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach zwi±zanych z rynkiem pracy
&#8226; poszukiwanie i rozwijanie ¼róde³ pozyskiwania kandydatów,
&#8226; telefoniczna obs³uga kandydatów,
&#8226; inne prace biurowe.

Od Kandydatów oczekujemy:
&#8226; dobrej znajomo¶ci jêzyka niemieckiego w mowie i pi¶mie (warunek konieczny),
&#8226; bardzo dobrych umiejêtno¶ci obs³ugi MS Office,
&#8226; komunikatywno¶ci i otwarto¶æ na nowe wyzwania,
&#8226; mile widziane bêdzie do¶wiadczenie w agencji pracy,

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
&#8226; niezbêdne narzêdzia pracy
&#8226; du¿e wsparcie merytoryczne
&#8226; szkolenia wewnêtrzne
&#8226; mi³± atmosferê pracy

Og³oszenie dodane: Piatek, 29 Lipiec, 2016  16:55

Identyfikator: 588996

Wy¶wietleñ: 2242

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. studentce pomoge
  2. Studentka Zb.dobra Prezencja Szuka Sponsora Na Stale
  3. student 22 lata szuka starszej na dzi¶
  4. Studentka malarstwa na ASP. Piekna szczupla naturalna.Debiut.
  5. Studentka 20 lat