zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Specjalista ds. rekrutacji z orzeczeniem - Tczew

(Tczew, Tczew, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PROBET Sp. zo.o - ogłasza nabór do działu HR.
Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności szukasz ciekawej pracy oraz nowych doświadczeń zawodowych ,to praca właśnie dla Ciebie.

Specjalista ds. Rekrutacji z orzeczeniem.
Miejsce pracy: Tczew
tel: 799-015-427 .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
- Realizacja procesów rekrutacyjnych
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów
- Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej ,raportowanie.
- Utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami wspierającymi zatrudnienie.
- Publikacja ogłoszeń , sieć ,urzędy , instytucje.
- Budowanie wewnętrznej bazy danych .

WYMAGANIA :
- Orzeczenie o niepełnosprawności.
- Samodzielność i dobra organizacja pracy.
- Doświadczenie HR oraz prawo jazdy kat. ,,B" -mile widziane.
- Dobra znajomość pakietu ,,Office'' oraz obsługa urządzeń biurowych.
- Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań , kreatywność.

OFERUJEMY :
- Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku .
- Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne .
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie .
- Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.

KONTAKT :
- Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 lub przesłać aplikację zawodową zawierającą cv + list motywacyjny z zaznaczeniem symbolu i stopnia niepełnosprawności na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl

Dziękuje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl