zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Specjalista ds. rekrutacji z j. bułgarskim

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Medikraft Spółka z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej powstałą dzięki zaangażowaniu osób, które swoje doświadczenia w zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od 2001 roku. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10928. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. rekrutacji z j. bułgarskim

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
prowadzenie procesów rekrutacyjnych w języku bułgarskim
rozwój bułgarskiego oddziału firmy
badanie bułgarskojęzycznej konkurencji

Wymagania:
biegła znajomość języka bułgarskiego w mowie i piśmie
wykształcenie wyższe

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia
wsparcie we wdrożeniu w pracę specjalisty ds. rekrutacji
miłą atmosferę pracy

Sposób aplikacji:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres z dopiskiem Specjalista ds. rekrutacji z językiem bułgarskim.

medikraft@medikraft.eu
lub kontakt telefoniczny pod numerem:
stacjonarny: 71/ 750 91 33

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."
Medikraft Sp. z o.o.
ul. Kwiska 5-7, 54-210 Wrocław
tel.: 71/ 750 91 33
Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10928.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl