Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Piechcin, Inowrocław,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy Lafarge Cement poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KADRYPŁACE/04/16/BDG
Miejsce pracy: Piechcin

Zadania:

&#8226; Obsługa kadrowo &#8211; płacowa pracowników;
&#8226; Przygotowywanie dokumentów kadrowych oraz płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy;
&#8226; Nadzór nad dokumentacją pracowniczą tj. aktami osobowymi, ewidencjami czasu pracy, umowami, ewidencjami listy płac;
&#8226; Przygotowywanie raportów i zestawień;
&#8226; Obsługa systemów kadrowo &#8211; płacowych;
&#8226; Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: finanse, administracja, ekonomia;
&#8226; Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie oraz piśmie;
&#8226; Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel oraz MS Word;
&#8226; Prawo jazdy kat. B;
&#8226; Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

&#8226; Pracę w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku;
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji;
&#8226; Szkolenia podczas okresu adaptacji;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226; Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z numerem referencyjnym KADRYPŁACE/04/16/BDG w temacie wiadomości na adres:

kinga.borowska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Kwiecien, 2016  09:39

Identyfikator: 579873

Wyświetleń: 2852