zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds HR

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

- osoba nie musi posiadać doświadczenia, zapewniamy profesjonalne szkolenie jako inwetsycję w nowego pracownika.

Główne zadania:
* Przygotowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
* Dobór optymalnych narzędzi i źródeł pozyskiwania kandydatów
* Przygotowywanie narzędzi wspierających procesy rekrutacji i selekcji kandydatów
* Obsługa systemów informatycznych wspierających procesy rekrutacji

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe
* Znajomość rynku pracy
* Min. dobra znajomość języka angielskiego
* Dobra znajomość MS Office ( w tym w szczególność excel)
* Umiejętności komunikacyjne
* Orientacja na działanie
* Siła przebicia, proaktywność w działaniu
* Zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:
* Pracę pełną wyzwań
* Wysokie wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
* Szkolenia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl