zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Oferta pracy na stanowisku Specjalista ds. kadrowych

(Kraków, Kraków, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SPECJALISTA DS. KADROWYCH
Lokalizacja: Kraków

OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów w ramach prowadzonych procesów kadrowych dotyczących osób niepełnosprawnych,
monitorowanie statusu realizacji zdarzeń,
obsługa umów cywilnoprawnych,
proponowanie i wdrażanie usprawnień obecnych procedur,
sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych,
przygotowanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy,
rozliczanie ewidencji czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji absencji pracowników,
monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
prowadzenie administracji personalnej osób niepełnosprawnych.
OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.
WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewny)
kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych,
wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
terminowość, systematyczność, sumienność,
dbałość o jakość pracy,
gotowość do wyjazdów służbowych,
bardzo dobra znajomość MS Office,
znajomość systemów kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl