Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa Klienta Zagranicznego z językiem portugalskim

Warszawa 00-001, Jaworzyńska 30, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

HCEWW świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych
działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż: IT, farmacja, logistyka,
obsługa klienta, e-commerce, finanse, przemysł, HR.
Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych
specjalistów. Dla jednego z liderów branży sprzedaży tworzymy nowy zespół, dlatego poszukujemy:

Specjalistów ds. Obsługi Klienta/ Team Liderów rynku portugalskiego

Obowiązki:
&#8226; kompleksowa obsługa klienta w języku portugalskim;
&#8226; doradztwo produktowe i sprzedażowe;
&#8226; dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;
&#8226; praca na wewnętrznym systemie wysyłkowym;
&#8226; praca wyłącznie na bazie stałych klientów,

Wymagania:
&#8226; biegła znajomość języka portugalskiego lub portugalskiego latynoamerykańskiego;
&#8226; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
&#8226; zdolności sprzedażowe;
&#8226; samodzielność w działaniu;
&#8226; odpowiedzialność za powierzone zadania;
&#8226; motywacja i zaangażowanie;
&#8226; entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;
&#8226; gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
&#8226; atrakcyjne warunki współpracy;
&#8226; premiowanie dobrych wyników;
&#8226; przyjazną atmosferę;
&#8226; elastyczne godziny pracy.

Jeśli posiadasz zdolności przywódcze, masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem aplikuj na Team Lidera.

Do Twoich zadań będzie należało:
&#8226; wdrażanie I szkolenie nowych pracowników,
&#8226; identyfikowanie potrzeb szkoleniowych,
&#8226; raportowanie,
&#8226; bezpośredni kontakt z Kadrą Zarządzającą,
&#8226; kontrola pracy zespołu.

Wyślij swoje CV, a na pewno się odezwiemy!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Listopad, 2015  15:20

Identyfikator: 566739

Wyświetleń: 2419