zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rekrutacji

(Błonie, Błonie, )

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z projektem stażowym prowadzonym przez Urząd Pracy w Błoniu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracji i rekrutacji

Miejsce pracy: Błonie

Główne obowiązki:
- redagowanie i publikowanie ogłoszeń
- prowadzenie wstępnych selekcji aplikacji
- organizowanie spotkań z kandydatami oraz giełd pracy
- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
- udział w spotkaniach rekrutacyjnych
- sporządzanie dokumentacji pracowniczej
- prowadzenie akt osobowych
- sporządzanie raportów
- obsługa administracyjno-kadrowa pracowników

Warunki aplikowania na staż:
Osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy Błonie do 30 lat lub osoby gotowe do zarejestrowania się jako osoby bezrobotne w Urzędzie Pracy Błonie.

Ponadto:
- interesujesz się tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji
- chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe rozwijać w HR
- jesteś osobą zmotywowaną do pracy, komunikatywną oraz otwartą
- dobrze znasz obsługę pakietu MS Office
- umiesz organizować własny czas pracy

Oferujemy:
- płatny staż z gwarancją zatrudnienia na okres przynajmniej 2-óch miesięcy po zakończeniu stażu
- możliwość nabrania doświadczenia w międzynarodowej Firmie
- możliwość podjęcia stałej współpracy z Adecco
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy joanna.krzyzanowska@adecco.com bądź kontakt telefoniczny 723-193-141

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl