Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rekrutacji

Błonie, Błonie,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z projektem stażowym prowadzonym przez Urząd Pracy w Błoniu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracji i rekrutacji

Miejsce pracy: Błonie

Główne obowiązki:
- redagowanie i publikowanie ogłoszeń
- prowadzenie wstępnych selekcji aplikacji
- organizowanie spotkań z kandydatami oraz giełd pracy
- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
- udział w spotkaniach rekrutacyjnych
- sporządzanie dokumentacji pracowniczej
- prowadzenie akt osobowych
- sporządzanie raportów
- obsługa administracyjno-kadrowa pracowników

Warunki aplikowania na staż:
Osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy Błonie do 30 lat lub osoby gotowe do zarejestrowania się jako osoby bezrobotne w Urzędzie Pracy Błonie.

Ponadto:
- interesujesz się tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi/Rekrutacji
- chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe rozwijać w HR
- jesteś osobą zmotywowaną do pracy, komunikatywną oraz otwartą
- dobrze znasz obsługę pakietu MS Office
- umiesz organizować własny czas pracy

Oferujemy:
- płatny staż z gwarancją zatrudnienia na okres przynajmniej 2-óch miesięcy po zakończeniu stażu
- możliwość nabrania doświadczenia w międzynarodowej Firmie
- możliwość podjęcia stałej współpracy z Adecco
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy joanna.krzyzanowska@adecco.com bądź kontakt telefoniczny 723-193-141

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Marzec, 2016  11:47

Identyfikator: 577694

Wyświetleń: 2229