zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Koordynator kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

(Katowice, Katowice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma EPD Sp. z o.o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie i Zamościu. Do naszego biura w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator kontraktów zagranicznych
Opis stanowiska:
- Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukania potencjalnych kontrahentów
- Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem niemieckojęzycznym
- Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
- Współpraca w procesie rozwijania konkretnego działu
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność prowadzenia negocjacji
- Wysoka kultura osobista
- Chęć do wyszukiwania efektywnych rozwiązań
Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia w obszarze współpracy międzynarodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość pracy na ciekawym stanowisku, pozwalającym poszerzać m. in. umiejętności menedżerskie, komunikacyjno-społeczne oraz kreatywność w młodym, ambitnym zespole
- Wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych (szkolenia)
- Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa oraz regularne prowizje)
- Umowę o pracę po okresie próbnym.
W razie zainteresowania powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl