zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik oddziału z j. rumuńskim

(Bukareszt, Kraków, )

Przedsiębiorstwo usługowe, jeden z liderów na polskim rynku poszerza swoją działalność poza granice kraju. Bazując na mocnej, kreowanej przez lata marce wchodzi na rynek europy południowo-wschodniej z gotowym pomysłem, odpowiednim zapleczem finansowym i potrzebą poszerzenia swojego zespołu o kolejnych specjalistów
Aktualnie poszukujemy na stanowisko:
Kierownik Oddziału
Miejsce pracy: Bukareszt &#8211; Rumunia
Kontrakt: minimum 1 rok

Zakres obowiązków:
realizacja celów biznesowych Oddziału.
skuteczne zarządzanie podległym zespołem
podejmowanie lokalnych działań marketingowych
Przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży oraz analiz rynkowych
dbaniu o najwyższe standardy obsługi Klienta
rozwój placówki oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy na lokalnym rynku
Nasze oczekiwania:
bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego oraz polskiego &#8211; warunek konieczny
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach: specjalistycznych, umysłowych lub kierowniczych
umiejętność zarządzania zespołem, delegowania obowiązków, motywowania pracowników
umiejętność organizacji pracy własnej
entuzjazm, orientacja na cel, nastawienie biznesowe
Zapewniamy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Mieszkanie służbowe w Bukareszcie
Konkurencyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży
Cykliczne szkolenia mające na celu stałe podnoszenie kompetencji miękkich i twardych
Wsparcie merytoryczne i logistyczne centrali
Zdrową atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pośrednictwem portalu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)&#8221;

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl