Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierownik Regionu

Pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmiñsko-mazurskie, Olsztyn,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepe³nosprawnych "Pomó¿ i Ty" poszukuje:
dynamicznych w dzia³aniu kandydatów do budowy struktury na stanowisko:

Region: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmiñsko-mazurskie
Wynagrodzenie: 2 - 8 tys. Z³

Opis stanowiska:
Rekrutacja Fundraiserów
Nadzór i organizacja pracy zespo³u Fundraiserów
Dbanie o komunikacjê, motywacjê i rozwój podleg³ych Fundraiserów
Monitorowanie jako¶ci i zakresu pracy Fundraiserów
Odpowiedzialno¶æ za realizacjê wyznaczonych celów
Promocja idei wolontariatu

Wymagania:
Wykszta³cenie: minimum ¶rednie, preferowane wy¿sze
Do¶wiadczenie zawodowe w sprzeda¿y i zarz±dzaniu zespo³em
Wysoki poziom umiejêtno¶ci interpersonalnych i spo³ecznych &#8211; w tym ³atwo¶æ nawi±zywania i budowania kontaktów
Wysokie nastawienie na cel i koncentracja na zadaniu
Posiadanie postawy osobistego zaanga¿owania i poczucie odpowiedzialno¶ci
Postawa silnej motywacji i inicjatywy
Mobilno¶æ, dyspozycyjno¶æ, gotowo¶æ pracy w nietypowych godzinach
Znajomo¶æ obs³ugi urz±dzeñ informatycznych
Posiadanie w³asnego samochodu

Oferujemy:
ciekaw± i pe³n± wyzwañ pracê
nienormowany czas pracy
szacunek do wykonywanej pracy
opiekê i wsparcie Fundacji
szkolenia
wynagrodzenie prowizyjne (2000z³ &#8211; 8000 z³ brutto).

CV wraz ze zdjêciem, list motywacyjny oraz zgodê na przetwarzanie danych osobowych prosimy przes³aæ na adres: rekrutacja@pomozity.org (telefon kontaktowy: 881 648 648)
Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Og³oszenie dodane: Wtorek, 24 Maj, 2016  15:40

Identyfikator: 583444

Wy¶wietleñ: 2415

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KIEROWNIK SPRZEDA¯Y
  2. kierownik zespo³u
  3. Kierownik Sklepu
  4. Kierownik Dzia³u Produkty ¦wie¿e
  5. Kierownik Budowy