Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Hr / Kadry / Rekrutacja
<< Poprzednie og這szenie

Kierownik Regionu

(Pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmi雟ko-mazurskie, Olsztyn, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Fundacja na Rzecz Os鏏 Niewidomych i Niepe軟osprawnych "Pom騜 i Ty" poszukuje:
dynamicznych w dzia豉niu kandydat闚 do budowy struktury na stanowisko:

Region: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmi雟ko-mazurskie
Wynagrodzenie: 2 - 8 tys. Z

Opis stanowiska:
Rekrutacja Fundraiser闚
Nadz鏎 i organizacja pracy zespo逝 Fundraiser闚
Dbanie o komunikacj, motywacj i rozw鎩 podleg造ch Fundraiser闚
Monitorowanie jako軼i i zakresu pracy Fundraiser闚
Odpowiedzialno嗆 za realizacj wyznaczonych cel闚
Promocja idei wolontariatu

Wymagania:
Wykszta販enie: minimum 鈔ednie, preferowane wy窺ze
Do鈍iadczenie zawodowe w sprzeda篡 i zarz康zaniu zespo貫m
Wysoki poziom umiej皻no軼i interpersonalnych i spo貫cznych &#8211; w tym 豉two嗆 nawi您ywania i budowania kontakt闚
Wysokie nastawienie na cel i koncentracja na zadaniu
Posiadanie postawy osobistego zaanga穎wania i poczucie odpowiedzialno軼i
Postawa silnej motywacji i inicjatywy
Mobilno嗆, dyspozycyjno嗆, gotowo嗆 pracy w nietypowych godzinach
Znajomo嗆 obs逝gi urz康ze informatycznych
Posiadanie w豉snego samochodu

Oferujemy:
ciekaw i pe軟 wyzwa prac
nienormowany czas pracy
szacunek do wykonywanej pracy
opiek i wsparcie Fundacji
szkolenia
wynagrodzenie prowizyjne (2000z &#8211; 8000 z brutto).

CV wraz ze zdj璚iem, list motywacyjny oraz zgod na przetwarzanie danych osobowych prosimy przes豉 na adres: rekrutacja@pomozity.org (telefon kontaktowy: 881 648 648)
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Og這szenie dodane: Wtorek, 24 Maj, 2016  15:40

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl