Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Public Relations

Pruszków, Pruszków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Fundacja o profilu sportowym poszukuje osób, które interesują się sportem oraz chciałyby promować główne zadania Fundacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Najważniejsze zadania:
&#8226; Współpraca z kooperantami firmy
&#8226; Utrzymywanie stałych i dobrych relacji z mediami;
&#8226; Organizacja spotkań, warsztatów i eventów dla strategicznych partnerów firmy
&#8226; Organizacja wyjazdów na imprezy sportowe
&#8226; Promocja firmy
&#8226; budowanie wizerunku firmy
&#8226; wdrażanie i realizacja strategii marketingowej firmy
Wymagania:
&#8226; rozpoczęte studia z zakresu marketingu, PR,
&#8226; zdeterminowanie na sukces
&#8226; dobra znajomość sportu
&#8226; chęć rozwoju zawodowego
&#8226; bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
&#8226; umiejętność samodzielnego realizowania wyznaczonych zadań i obowiązków
&#8226; inicjatywa w podejmowaniu nowych obowiązków,
oferujemy:
&#8226; ścisłą współpracę ze środowiskiem sportowym (Kluby, Związki Sportowe)
&#8226; udział w ważnych wydarzeniach sportowych
&#8226; wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
&#8226; możliwość realizowania własnych pomysłów i zdobycia cennego doświadczenia, popartego referencjami
&#8226; elastyczny czas pracy
&#8226; wykorzystanie i rozwój potencjału wiedzy i umiejętności,
&#8226; atmosferę wsparcia i pomoc we wdrożeniu się do pracy
&#8226; szkolenia umożliwiające efektywną pracę
&#8226; pracę w zgranym zespole ciekawych osób
&#8226; możliwość stałej współpracy
&#8226; Możliwość korzystania z usług w innych naszych hotelach
&#8226; Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
&#8226; Zapewniamy bezpłatne wyżywienie
&#8226; przystąpienie do innowacyjnego programu Sportbonus.

Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv.
Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Grudzien, 2016  19:24

Identyfikator: 599873

Wyświetleń: 2061