Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Recepcjonistka / Recepcjonista

Grodzisk Wielkopolski, Opalenica,

INTEGRA Consulting Poland (integra-consulting.pl/) obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci &#8211; specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Partnera, międzynarodowej spółki produkcyjno &#8211; przetwórczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / recepcjonista
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice)

Twoje zadania będą polegały na:
&#8212; obsłudze administracyjnej recepcji firmy;
&#8212; przyjmowaniu połączeń telefonicznych;
&#8212; obsłudze korespondencji listownej oraz poczty kurierskiej;
&#8212; przyjmowaniu i obsłudze recepcyjnej gości;
&#8212; organizacji i obsłudze spotkań wewnętrznych;
&#8212; prowadzeniu zestawienia kosztów wysyłek, opis faktur;
&#8212; doraźnym wsparciu administracyjnym pozostałych pracowników.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
&#8212; doświadczeniem w pracy biurowej, mile widziane na recepcji (dodatkowy atut);
&#8212; komunikatywną znajomością języka angielskiego;
&#8212; znajomością MS Office (w szczególności: Excel, Word, Outlook);
&#8212; energią i pozytywnym nastawieniem;
&#8212; wysoko rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym;
&#8212; wysoką kulturą osobistą i otwartością na klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego;
&#8212; umiejętnością organizacji pracy własnej,
&#8212; umiejętnością pracy pod presją czasu,
&#8212; posiadają prawo jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
&#8212; zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
&#8212; możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
&#8212; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8212; dodatkowe benefity (np. karta Multisport, świadczenia socjalne);
&#8212; kurs języka angielskiego.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) z nr referencyjnym R/GrodziskWlkp/03.16. na adres: p.poplawska@integra-consulting.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Marzec, 2016  10:14

Identyfikator: 578840

Wyświetleń: 2639