Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor Eksportu

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OPIS WSTĘPU
Mój Klient specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu instalacji i urządzeń związanych z ochroną powietrza oraz instalacji i urządzeń z branży energetycznej, grzewczej, chemicznej i przemysłowej.

W związku z intensywnym rozwojem swoich struktur w kraju i za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR EKSPORTU
Miejsce pracy: 50 km od Poznania w kierunku południowym
WYMAGANIA
- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym dot. sprzedaży eksportowej w branży przemysłowej,
- Doświadczenie w tworzeniu planów sprzedażowych, budowaniu polityki dystrybucyjnej i cenowej na rynkach zagranicznych,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kategorii B, mobilność,
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.
OBOWIĄZKI
- Opracowanie i realizacja strategii sprzedażowej na rynkach zagranicznych,
- Pozyskiwanie nowych i budowanie relacji z obecnymi zagranicznymi klientami firmy,
- Kierowanie pracą działu sprzedaży eksportowej,
- Podejmowanie działań marketingowych,
- Raportowanie do zarządu firmy, współpraca z zarządem.
OFERUJEMY
- Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
- Pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres Marta.andrzejewska@polishpersonnel.com .
Proszę o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Marzec, 2011  12:59

Identyfikator: 292542

Wyświetleń: 13253