Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka

Ślaskie, Katowice,

Firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystentka/Asystent Zarządu

Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń biurowych,
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i sprawną komunikację wewnątrz firmy,
- przygotowywanie dokumentów i raportów na potrzeby Zarządu Spółki,
- obsługa korespondencji oraz połączeń telefonicznych,
- organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych, biznesowych, podróży służbowych, wizyt gości,
- prowadzenie terminarza członków Zarządu,
- wspieranie działu logistki (kontrola obiegu dokumentów przewozowych).
- wspieranie działań marketingu (opracowywanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych, planowanie i organizowanie akcji marketingowych),
- wspieranie działu księgowego.
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi programów Word, Excel, Corel, Power Point,
- bardzo dobra organizacji czasu pracy oraz samodzielność w działaniu,
- umiejętność działania pod presją czasu,
- wysokiej kultury osobistej,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Lipiec, 2016  09:53

Identyfikator: 588941

Wyświetleń: 2029