Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Staż w dziale projektów przetargowych

Kraków, Kraków,

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje specjalisty do spraw projektów przetargowych.

Opis stanowiska:
- składanie ofert przetargowych, kalkulacja cen, nanoszenie uwag do treści zamówień czy umów
- sporządzanie wniosków oraz pism
- identyfikacja szans sprzedażowych oraz ryzyka
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- współpraca z kontrahentami

Wymagamy:
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku od 8 do 16
- miłej aparycji i chęci rozwoju w danym zakresie
- samodzielności i podjęcia własnej inicjatywy
- mile widziane ale nie konieczne doświadczenie w zakresie realizacji zamówień publicznych i przetargów

Oferujemy:
- po zakończeniu stażu zatrudnienie dla najlepszych na stałe
- stypendium stażowe
- pracę w młodym i ambitnym zespole
- pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Maj, 2016  13:44

Identyfikator: 582305

Wyświetleń: 2240