Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie og這szenie Nast瘼ne og這szenie >>

Specjalista ds. rekrutacji - Bia造stok

(Wroc豉w, Bia造stok, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce wykonywania pracy: Bia造stok

Opis stanowiska:

- Sprawna obs逝ga komputera, Internetu
- Po鈔ednia i bezpo鈔ednia obs逝ga klient闚
- Praca w biurze
- Rekrutacja i selekcja pracownik闚
- Weryfikacja aplikacji w sprawie pracy
- Obs逝ga proces闚 administracyjnych zwi您anych z zatrudnieniem pracownik闚

Oczekujemy:

- Osoby ambitnej, nastawionej na realizacj cel闚 i ch皻nej do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy wsparcie w okresie wdro瞠nia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie netto: 1500z/miesi帷
- Prac w m這dym, dynamicznym zespole
- Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
- od 1 do 3 miesi璚y sta簑 (w zale積o軼i od szybko軼i wdro瞠nia) z p豉tnym wynagrodzeniem we Wroc豉wiu (koszty zakwaterowania pokrywa Pracodawca). Sta poprzedza p騧niejsze pe軟oetatowe zatrudnienie w Bia造mstoku.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesy豉nie CV wraz z klauzul dot. danych osobowych za po鈔ednictwem portalu z dopiskiem w temacie: Specjalista ds. rekrutacji Bia造stok.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl