Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Kraków, Kraków,

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji z Funduszy Unijnych zatrudni osoby do pracy związanej z opracowywaniem dokumentów aplikacyjnych.

Zakres obowiązków:
- opracowanie wniosku aplikacyjnego w generatorze
- opracowanie załączników niezbędnych do złożenia wraz z wnioskiem aplikacyjnym
- kontakt z klientami (przeprowadzanie konsultacji, doradzanie w sprawie inwestycji)

Oczekiwania:
- znajomość przepisów Unijnych w odniesieniu do perspektywy 2014-2020
- doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu środków unijnych w latach 2007-2013
- biegła znajomość pakietu Microsoft Office
- minimum 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji

Oferujemy:
- pracę w dogodnym wymiarze czasowym
- możliwość pracy zdalnej
- dostosowanie ilości zleceń do czasu i możliwości pracownika
- rozliczenie po każdym zleceniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Listopad, 2016  15:46

Identyfikator: 598297

Wyświetleń: 2070