Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Świdnica, Świdnica,

Firma GLOBAL SERVICE M&A w związku z rozwojem swoich struktur poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Wymiar pracy: 1/2 etatu z możliwością zatrudnienia na cały etat
Miejsce pracy: Świdnica

Wymagania:
- wykształcenie wyższe: filologia germańska
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- kreatywność i komunikatywność
- orientacja na rozwój i samodoskonalenie

Obowiązki:
- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- koordynacja procesu zatrudnienia nowych pracowników
- nadzorowanie pracy osób delegowanych
- kontakt z klientem niemieckojęzycznym

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji
zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

Kontakt: Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Sierpien, 2014  09:57

Identyfikator: 516842

Wyświetleń: 2964