zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi klienta

(Kraków, Kraków, )

Szkoła policealna dla dorosłych poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta.

Opis stanowiska:
- Obsługa klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.
- Budowanie trwałych relacji z klientem.
- Promocja szkoleń
- Realizowanie założonych planów sprzedażowych.
- Pomoc w organizacji szkoleń.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie &#8211; mile widziane wyższe (w tym licencjat)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Doświadczenie sprzedażowe
- Sumienność i zaangażowanie
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność w wybrane weekendy (soboty)
- Wielozadaniowość
- Energiczność
- Kreatywność i ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów

Oferujemy:
- Pracę w sekretariacie w ogólnopolskiej firmie
- Pracę w młodym zespole
- Miłą atmosferę
- Możliwość rozwoju
- Pracę zmianową
- Pracę w pełnym wymiarze godzin
- Pracę na umowę zlecenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych
i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl